Bali i sąsiednie wyspy archipelagu mają do zaoferowania pełną gamę atrakcji. Odkryj cudowną przyrodę, przepyszną kuchnię oraz gościnność mieszkańców podczas wyjazdu motywacyjnego do Indonezji.

Bali i sąsiednie wyspy archipelagu mają do zaoferowania pełną gamę atrakcji. Odkryj cudowną przyrodę, przepyszną kuchnię oraz gościnność mieszkańców podczas wyjazdu motywacyjnego do Indonezji.

Unikatowa przyroda

Przepiękna, dziewicza przyroda wyspy.

Aktywny wypoczynek

Trekking na wulkan Batur lub rafting na rzece Ayung.

Ciekawe atrakcje

Zajęcia kulinarne połączone z zakupami na lokalnym targu.

indonezja-2.png

Pomysł na Bali!

Bali, magiczna wyspa, która rozkochuje w sobie wszystkich odwiedzających, to idealne miejsce na wyjazd Incenitve. Poznaj kulturę i historię wyspy i wypoczywaj na piaszczystych, rajskich plażach. Zdobądź wulkan Batur lub weź udział w spływie pontonowym. Odkryj lokalną kuchnię, zrelaksuj się podczas słynnego masażu i podwodny świat okolicznych wód. Dodatkowo istnienie możliwość połączenia programu z  Parkiem Narodowym Komodo i zobaczenia słynnych „smoków”.

Z nami możesz liczyć na atrakcje:

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór wyjątkowych atrakcji pozwalających odkryć region na różne sposoby:

  • świątynia Besakih, ruiny pałacu królewskiego Kerta Gosa, Pałac Królewski na wodzie,
  • rejs katamaranem połączony z nurkowaniem i lunchem na plaży,
  • zajęcia kulinarne połączone z zakupami na lokalnym targu,
  • trekking na wulkan Batur lub rafting na rzece Ayung.

 

Lokalna kuchnia

Jedzenie na Bali stanowi nieodzowną część kultury indonezyjskiej. Wszystkim smakoszom polecamy specjalności wsypy: babi guling – wieprzowinę z imbirem i czosnkiem oraz bebek betul – kaczkę owijaną w młode listki bananowe i łuski kokosowe. Warto spróbować też szaszłyków satay, na bambusowych patyczkach.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaskoczymy Cię pomysłami na niezwykłe podróże.

Napisz do nas!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my odpowiemy Ci jak wspólnie możemy je spełnić. Incentive travel to nasza pasja, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania!