Dominikana to setki kilometrów pięknych plaż, zdumiewająca karaibska przyroda oraz bogata historia i kultura. W połączeniu z przyjaznymi mieszkańcami i słoneczną pogodą daje idealne miejsce na wyjazdy motywacyjne dla grup.

Dominikana to setki kilometrów pięknych plaż, zdumiewająca karaibska przyroda oraz bogata historia i kultura. W połączeniu z przyjaznymi mieszkańcami i słoneczną pogodą daje idealne miejsce na wyjazdy motywacyjne dla grup.

Ciekawe Atrakcje

Rejs katamaranem na wyspę Saona.

Karaibskie plaże

Wypoczynek na pięknych karaibskich plażach.

Historia i kultura

Santo Domingo – pierwsze miasto nowego świata.

dominikana.png

Pomysł na Dominikanę!

Dominikana to najbardziej zróżnicowany karaibska wyspa, która daje ogrom możliwości ciekawych i zróżnicowanych atrakcji dla grup, podczas wyjazdu motywacyjnego. Odkryj zabytki pierwszego miasta nowego świata i delektuj się dominikańskimi specjałami – rumem, cygarami oraz kawą. Podziwiaj zachody słońca na pięknych, karaibskich plażach i przeżywaj przygody w wodzie i na lądzie. Piękna słoneczna pogoda to dodatkowa gwarancja udanego wyjazdu Incentive.

Z nami możesz liczyć na atrakcje:

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór wyjątkowych atrakcji pozwalających odkryć region na różne sposoby:

  • Santo Domingo – pierwsze miasto nowego świata,
  • rejs katamaranem na wyspę Saona,
  • wizyta na plantacji trzciny cukrowej i kawy,
  • nurkowanie wśród rekinów, płaszczek i delfinów,
  • Park Narodowym Los Haitises połączony z konną wyprawą do wodospadu El Limon,
  • spływ pontonami rzeką Rio Yaque del Norte,
  • impreza wieczorna w klubie-kabarecie Coco Bongo,
  • kolacja powitalna na plaży ze świeżą langustą z grilla,
  • wypoczynek na najpiękniejszych karaibskich plażach.

 

lokalna kuchnia

Mieszkańcy wyspy mawiają, że posiłek bez ryżu to nie posiłek, dlatego ryż jest obecny prawie w każdej potrawie. Dla Dominikańczyków każdy posiłek to również celebracja, je się powoli i syto. Do najpopularniejszych dań na wyspie zalicza się bandera dominicana i różne odmiany dania moro. Jeżeli jesteś fanem ulicznych przekąsek, koniecznie spróbuj pica pollo, który najlepiej smakuje ze smażonym plantanem.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaskoczymy Cię pomysłami.

Napisz do nas!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my odpowiemy Ci jak wspólnie możemy je spełnić. Incentive travel to nasza pasja, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania!