Brama Sahary, Brama Południa, Kraina Wydm, Czerwone Miasto. Marrakesz i Maroko ma wiele nazw. Wyjazd motywacyjny pozwala odkryć region oraz kulturę na wiele sposobów. Zobacz co przygotowaliśmy i daj się porwać w magiczną podróż niczym z baśni tysiąca i jednej nocy.

Brama Sahary, Brama Południa, Kraina Wydm, Czerwone Miasto. Marrakesz i Maroko ma wiele nazw. Wyjazd motywacyjny pozwala odkryć region oraz kulturę na wiele sposobów. Zobacz co przygotowaliśmy i daj się porwać w magiczną podróż niczym z baśni tysiąca i jednej nocy.

Bogata historia

Poznaj bogatą i burzliwą historię regionu. ​

Fascynujący orient

Niesamowite pustynne osady i lokalne bazary.

Unikatowe atrakcje

Lot balonem oraz nocleg w obozie na pustyni.

flaga-maroko

Pomysł na maroko!

Bogaty program wyjazdu Incentive do Maroka nie pozwoli się nudzić ani przez chwilę! Będziemy mieli okazję latać balonem porankiem nad pustynią Agafay, jeździć samochodami terenowymi po bezdrożach Wysokiego Atlasu, czy brać udział warsztatach kulinarnych. Warto odwiedzić również pustynną fortecę Ajt Bin Haddu, gdzie kręcono takie filmy jak: Klejnot Nilu, Gladiator, Aleksander, Gra o tron. Dopełniłem wyjazdu motywacyjnego będzie nocleg w specjalnym obozie na pustyni wraz z kolacją z występami artystycznymi.

Z nami możesz liczyć na atrakcje:

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór wyjątkowych atrakcji pozwalających odkryć region na różne sposoby:

  • zwiedzanie Marrakeszu ze słynnym placem Jamaa el Fna Square,
  • port w Agadirze i plaże Essaouirze,
  • lot balonem nad pustynią,
  • nocleg w namiotach na pustyni z kolacją,
  • jeep safari – przejazd samochodami terenowymi po bezdrożach Atlasu Wysokiego,
  • warsztaty kulinarne dla grupy z kuchni marokańskiej,
  • kolacja powitalna w Marrakeszu z występami artystycznymi,
  • zwiedzanie lokalnej winiarni z lunchem i degustacją,
  • Ajt Bin Haddu – ufortyfikowana osada wpisana na listę UNESCO,
  • górski trekking oraz tyrolka zip-line.

Lokalna kuchnia

Kuchnia regionu to mieszanka smaków i aromatów, bardzo różnorodna i kolorowa. Najpopularniejszą potrawą jest tadżin – mięso wołowe, drobiowe, jagnięcina lub baranina z warzywami i ziołami. Wśród ulicznych sprzedawców i bazarach królują szaszłyki i kebaby. Warto spróbować marokańskiej zupy – harira na bazie baraniny, z soczewicą, ciecierzycą i pomidorami, doprawiona czosnkiem i wyrazistymi przyprawami. Na deser polecamy ciasteczka briwats z migdałami oraz wyrazistą czarną kawę po marokańsku lub lokalny specjał, słodka, miętowa herbata.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaskoczymy Cię pomysłami na niezwykłe podróże.

Napisz do nas!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my odpowiemy Ci jak wspólnie możemy je spełnić. Incentive travel to nasza pasja, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania!