Kraina kiwi, czyli Nowa Zelandia to dwie wyspy, których naturalne piękno zachwyca podróżnych z całego świata. Ocalona od masowej turystyki zachwyca naturalnymi plażami, majestatycznymi fiordami, wód pełnym delfinów i fok oraz gejzerów tryskającymi turkusową wodą.

Kraina kiwi, czyli Nowa Zelandia to dwie wyspy, których naturalne piękno zachwyca podróżnych z całego świata. Ocalona od masowej turystyki zachwyca naturalnymi plażami, majestatycznymi fiordami, wód pełnym delfinów i fok oraz gejzerów tryskającymi turkusową wodą.

Zróżnicowane


atrakcje

Queenstown – światowa stolica adrenaliny.

Nieziemskie krajobrazy

Rotorua – uzdrowisko pełne gejzerów i gorących źródeł.

Ciekawa miejsca

Hobbiton – sceneria z Władcy Pierścieni.

nowa-zelandia-flaga

Pomysł na Nową Zelandię

Odwiedź antypody podczas wyjazdu motywacyjnego i odkrywaj nieziemnie krajobrazy gór i lodowców, połacie zielonych łąk oraz endemiczne okazy fauny i flory występujących jedynie w Nowej Zelandii! Wyjazd Incentive będzie obfitował również w najbardziej wyrafinowane ekstremalne atrakcje w Queenstown, zwiedzanie Auckland z lunchem na wieży widokowej Skytower, trekkingu na najwyższa górę w kraju, rejs po słynnych fiordach, czy lot helikopterem nad lodowcem. Nie zapomnimy odwiedzić również słynnej wioski Hobbitów! Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż kilkukrotnie przekracza liczbę ludności!

Z nami możesz liczyć na atrakcje:

  • Auckland – zabytkowa dzielnica w stylu kolonialnym oraz lunch na wieży widokowa Sky Tower,
  • Hobbiton – sceneria z Władcy Pierścieni,
  • Christchurch – pełne zabytków i uroczych parków,
  • trekking w asyście przewodnika na Aoraki / Mount Cook (3,724 m n.p.m.),
  • Queenstown – światowa stolica adrenaliny,
  • Milford Sound i rejs statkiem Lady of the Sound,
  • Pancake Rocks, czyli skały naleśnikowe,
  • lot helikopterem na nad Lodowcem w Parku Narodowym Westland,
  • Black Water Rafting w Waitamo,
  • Rotorua – uzdrowisko pełne gejzerów i gorących źródeł.

Lokalna kuchnia

W nowozelandzkiej kuchni możemy znaleźć mieszankę wpływów europejskich i maoryskich oraz kuchni azjatyckiej. Serwowane danie do połączenie egzotyki z europejskimi tradycjami. Do najpopularniejszych dań zaliczamy jagnięcinę – zwykle pieczoną z ziołami i serwowaną z sezonowymi warzywami. Wszystkim miłośnikom owoców morza polecamy małże zielonowargowe, wyjątkowej i niespotykanej nigdzie indziej na świecie. Najbardziej odważnym poszukiwaczom proponujemy Kina, jeżowca, który jest dostępny w również tylko w Nowej Zelandii.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaskoczymy Cię pomysłami na niezwykłe podróże.

Napisz do nas!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my odpowiemy Ci jak wspólnie możemy je spełnić. Incentive travel to nasza pasja, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania!