Kuba to wyspa, która zatrzymała się w czasie. Urokliwa kolonialna architektura, muzyka na ulicach, uśmiechnięci mieszkańcy, rum i cygara, to wszystko czekam uczestników wyjazdów motywacyjny, którzy wybiorą sobie za cel tą karaibską wyspę zwaną Perłą Karaibów.

Kuba to wyspa, która zatrzymała się w czasie. Urokliwa kolonialna architektura, muzyka na ulicach, uśmiechnięci mieszkańcy, rum i cygara, to wszystko czekam uczestników wyjazdów motywacyjny, którzy wybiorą sobie za cel tą karaibską wyspę zwaną Perłą Karaibów.

Niebanalne atrakcje

Zwiedzanie Hawany śladami Ernesta Hemingwaya

Aktywne atrakcje

Przejażdżka konno po tytoniowej dolinie Viñales

Ciekawe miejsca

Wizyta w fabryce oraz warsztaty z robienia cygar

flaga kuba

Pomysł na Kubę!

Wyjazd Incentive na Kubę to prawdziwa podróż w czasie. Tylko tu można zobaczyć stare zabytkowe samochody zaparkowane naprzeciwko kolonialnych kamienic, rezydencje europejskich plantatorów wtopione w plantacje tytoniu, czy trzciny cukrowej. Odkryj stolice wyspy śladami Ernesta Hemingwaya, urokliwe uliczki kolonialnego Trynidadu, czy piaszczyste plaże i krystalicznie czystą wodę wokół Cayo Largo. Słońca i muzyka, rum i cygara to wszystko czeka na podczas wyjazdu motywacyjnego na Kubę.

Z nami możesz liczyć na atrakcje:

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór wyjątkowych atrakcji pozwalających odkryć region na różne sposoby:

  • zwiedzanie Hawany śladami Ernesta Hemingwaya,

  • kolacja i występy artystyczne w słynnym kabarecie Tropicana,

  • przejażdżka kultowymi Buickami z lat 50-tych i impreza wieczorna w Casa de Musica,

  • urokliwy kolonialny Trinidad,

  • wizyta w fabryce oraz warsztaty z robienia cygar,

  • lekcja salsy w lokalnej szkole tańca,

  • przejażdżka konno po tytoniowej dolinie Viñales,

  • wizyta na plantacjach kawy i trzciny cukrowej wraz z degustacją,

  • odwiedziny na fermie krokodyli,

  • rejsy katamaranem po Morzu Karaibskim.

Lokalna kuchnia

Autentyczna kuchnia Kuby to mieszanka różnych wpływów kulturowych, pełna kolorów i aromatów. Najbardziej popularnych daniem lokalnych mieszkańców jest ryż z fasolą z dodatkami, ale dla spragnionych nowym smaków odkrywców polecamy: ropa vieja – długo i wolno gotowana wołowina w sosie pomidorowym, królika w sosie czekoladowym, a dla najodważniejszy gulasz z krokodyla! Na stołach królują również homary i ryby, a na deser polecamy flan – czyli śmietankowy krem o konsystencji budyniu.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaskoczymy Cię pomysłami na niezwykłe podróże.

Napisz do nas!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my odpowiemy Ci jak wspólnie możemy je spełnić. Incentive travel to nasza pasja, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania!